Wyniki wyszukiwania:

Forma kontaktu
Rodzaj bazy
Lokalizacja
Kategoria
138 Wyników
Klienci Indywidualni – Telefony komórkowe b2c

Klienci Indywidualni – Telefony komórkowe

Liczba kontaktów (Cała Polska): 2605809

Baza telefoniczna Klientów Indywidualnych to zbiór ponad 2 mln. danych kontaktowych do klientów B2C. Kampania marketingowa na tej bazie to szybka i nowoczesna forma reklamy, trafiająca bezpośrednio do konsumentów.

Dobierz bazę
Klienci Indywidualni – E-maile b2c

Klienci Indywidualni – E-maile

Liczba kontaktów (Cała Polska): 1298616

Baza Email Klientów Indywidualnych to zbiór danych kontaktowych do klientów B2C. Wysyłka na tej bazie to szybka i nowoczesna forma reklamy, trafiająca bezpośrednio do konsumentów.

Dobierz bazę
Kobiety – Telefony komórkowe b2c

Kobiety – Telefony komórkowe

Liczba kontaktów (Cała Polska): 1376987

Baza Telefoniczna Kobiet to skuteczny sposób na zdobycie klientki zainteresowanej usługami i produktami dla kobiet. Jeśli Twoja firma działa w branży kobiecej to ta baza umożliwi Ci przeprowadzenie skutecznej reklamy poprzez sms lub telefon.

Dobierz bazę
Kobiety – E-maile b2c

Kobiety – E-maile

Liczba kontaktów (Cała Polska): 167034

Baza Email Kobiety to gwarantowany sposób na zdobycie klientek zainteresowanych produktami bądź usługami kierowanymi do specjalnie do kobiet. Nasz nowoczesny system wysyłkowy usprawni tempo wysyłki i pozwoli na łatwą analizę wyników reklamy.

Dobierz bazę
Osoby Fizyczne z Warszawy- Telefony komórkowe b2c

Osoby Fizyczne z Warszawy- Telefony komórkowe

Liczba kontaktów (Cała Polska): 113056

Baza Telefoniczna Osób fizycznych z Warszawy. Dotrzyj do ludzi, którzy zamieszkują teren miasta stołecznego Warszawa. Baza zadziała bardzo skutecznie jeśli potrzebujesz dotrzeć ze swoją wiadomością jedynie do mieszkańców stolicy.

Dobierz bazę
Rodzice – E-maile b2c

Rodzice – E-maile

Liczba kontaktów (Cała Polska): 123505

Baza Email Rodziców zawiera dane kontaktowe do matek i ojców wychowujących dziecko. Jeśli sprzedajesz produkty lub usługi kierowane do rodzin z dzieckiem, wówczas kampania na tej baza będzie bardzo skuteczna.

Dobierz bazę
Rodzice – Telefony komórkowe b2c

Rodzice – Telefony komórkowe

Liczba kontaktów (Cała Polska): 218590

Baza Telefoniczna Matek i Ojców jest to baza zawierająca dane kontaktowe do rodzin wychowujących dziecko. Jeśli sprzedajesz produkty lub usługi kierowane do rodzin z dzieckiem, wówczas kampania na tej baza będzie bardzo skuteczna.

Dobierz bazę
Aktywni Zawodowo – E-maile b2c

Aktywni Zawodowo – E-maile

Liczba kontaktów (Cała Polska): 99064

Baza Email Aktywnych Zawodowo to baza osób funkcjonujących na rynku pracy. Jeśli zależy Ci na kliencie, który spełnia ten warunek to dobrze trafiłeś. Sprawdź naszą bazę w swojej kampanii.

Dobierz bazę
Zainteresowani Promocjami – E-maile b2c

Zainteresowani Promocjami – E-maile

Liczba kontaktów (Cała Polska): 296313

Baza Email Zainteresowanych Promocjami jest to sprawdzony sposób na dotarcie do Swojego klienta docelowego. Jeśli poszukujesz osób zainteresowanych zniżkami, promocjami i rabatami, wówczas ta baza będzie dla Ciebie idealna.

Dobierz bazę
Zainteresowani Promocjami – Telefony komórkowe b2c

Zainteresowani Promocjami – Telefony komórkowe

Liczba kontaktów (Cała Polska): 102385

Baza Telefoniczna Zainteresowanych Promocjami jest to sprawdzony sposób na dotarcie do Swojego klienta docelowego. Jeśli poszukujesz osób zainteresowanych zniżkami, promocjami i rabatami, wówczas ta baza będzie dla Ciebie idealna

Dobierz bazę
Baza Firm – E-maile b2b

Baza Firm – E-maile

Liczba kontaktów (Cała Polska): 471922

Baza Email Firm to zbiór podmiotów gospodarczych z całej Polski. Kierowanie komunikacji marketingowej tylko do docelowego odbiorcy to szybka i nowoczesna forma reklamy, dzięki której zwiększysz jej skuteczność.

Dobierz bazę

Nie znalazłeś tego co szukałeś? Skontaktuj się z naszym doradcą