DBMS

Kolejne nowe osoby w zespole DBMS

  • 472
  • 0

W ostatnim miesiącu br. do Zespołu DBMS dołączyła Monika Sikora, doradca ds. obsługi klienta oraz Joanna Strękowska, specjalistka grafiki projektowej. Monika Sikora będzie odpowiadała za komunikację z klientami oraz doradztwo w zakresie doboru baz danych i kampanii marketingowo-sprzedażowych, natomiast Joanna Strękowska wzmocni zespół pracujący nad skutecznymi kreacjami do e-mailingów.

Monika Sikora swoje doświadczenie zdobywała pracując między innymi w takich firmach jak Golden Line czy Ringier Axel Springer Polska czy Platforma Mediowa Point Group jako kierownik sprzedaży. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu doradztwa w doborze odpowiednich kampanii w tym również hybrydowych.

Joanna Strękowska ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej o kierunku grafika projektowa oraz Politechnikę Białostocką również o tym samym kierunku. Zdobyła doświadczenie pracując wiele lat z kilkoma firmami, w tym międzynarodowymi jako grafik projektowy tworząc projekty na potrzeby kultury, sztuki i biznesu. Organizuje cyklicznie wystawy swoich autorskich plakatów. Jest założycielem i członkiem Koła Naukowo-Artystycznego KołoMyJa. W maju 2012 roku otrzymała wyróżnienie w konkursie na plakat „27th Modern Art Days”, Białystok.

Podobne wpisy

Przejdź do góry