Specjalista SEO/SEM – dla tych, dla których marketing internetowy nie ma żadnych tajemnic
Warszawa

ZAKRES TWOICH OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie, analiza i optymalizacja kampanii SEM (głównie AdWords)
  • budowa i wdrażanie strategii SEO
  • bieżąca administracja stronami internetowymi
  • rozwój i optymalizacja stron i treści pod kątem SEO
  • analiza efektów podejmowanych działań i raportowanie

NASZE WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość standardów i trendów SEO
  • doświadczenie w optymalizacji i pozycjonowaniu stron
  • praktyczna znajomość HTML5 i CSS3
  • znajomość narzędzi CMS: WordPress, MODX
  • praktyczna znajomość narzędzi Google: AdWords, Analytics, Tag Manager, Search Console
  • zaawansowana znajomość Excela
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne poruszanie się w nomenklaturze SEO/SEM
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność zarządzania bazami danych

CO OFERUJEMY?

  • możliwość współtworzenia historii marketingu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów
  • wspólne wyjścia na kręgle, gokarty czy pizze, z których zachowasz miłe wspomnienia
  • kartę Sportową Benefit, abyś po pracy mógł zadbać o swoje ciało
  • nietuzinkowe zadania wymagające sprytu i kreatywności
  • dostęp do nowych technologii w obszarze marketingu, rozwijanie wiedzy i kreowanie rynku
  • …i najważniejsze, świetną atmosferę w zgranym zespole!

Brzmi fajnie? Wyślij swoją aplikację już dziś!  Nasze biurko czeka już na Ciebie!

A może chcesz jeszcze o coś zapytać? Pytaj śmiało! Na wszystkie pytania odpowiemy bardzo szybko.

Interesujące? Wyślij CV teraz!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. rosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”.

Ciekawa oferta? Powiedz znajomym!

Jak wygląda proces rekrutacji

Wysyłasz
swoje CV

Weryfikujemy
aplikację

Dzwonimy
do Ciebie

Zapraszamy
do biura na rozmowę

Masz nową
pracę!