Senior PHP Developer – dla wirtuozów dobrego kodu, chcących dzielić się swoją pasją
Chorzów

Twoim zadaniem będzie pomoc w budowie nowoczesnego i sprawnego zespołu developerskiego dla narzędzi DBMS. Liczymy że spotkamy kogoś, kto pisze dobry kod i dba o architekturę rozwiązania, a także potrafi używać odpowiednich narzędzi do usprawnienia samego procesu tworzenia oprogramowania.

W DBMS pracujemy z dużą ilością danych. Naszym głównym projektem jest powstająca platforma SaaS do analizy i obróbki danych marketingowych. W pracy możesz liczyć na ciekawe wyzwania związane z wydajnością, ilością przetwarzanych danych i wynikającą z tego niezbędną skalowalnością. Używamy nowoczesnych narzędzi do tworzenia kodu i staramy się wdrażać najlepsze praktyki. Zespół deweloperski ma dużą swobodę w kształtowaniu trybu swojej pracy.

Praca stacjonarna w biurze w Chorzowie.

ZAKRES TWOICH OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne uczestniczenie w tworzeniu wysokiej jakości kodu
  • wykonywanie Code Review dla innych członków zespołu
  • wspieranie CTO we wdrażaniu zmian metodycznych

UŻYWANE TECHNOLOGIE:

  • PHP 7
  • aktualne projekty – Symfony 3/4
  • legacy code – Kohana 3.3
  • Elasticsearch
  • MySQL
  • RabbitMQ
  • Memcached
  • Apache/Nginx
  • Git
  • JIRA

Nie wymagamy doświadczenia i znajomości wszystkich elementów, minimum to PHP 7 oraz Symfony w wersji minimum 3 oraz GIT – reszta do wewnętrznego doszkolenia. Dodatkowo mile widziane doświadczenie z: Unit Testing, Continous Integration, Docker.

CO OFERUJEMY?

  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 6.000 zł – 8.000 zł netto i elastyczne formy zatrudnienia
  • nietuzinkowe zadania wymagające sprytu i kreatywności
  • dostęp do nowych technologii w obszarze mar-tech, rozwijanie wiedzy i kreowanie rynku
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kartę sportową Benefit Multisport, abyś po pracy mógł zadbać o swoje ciało
  • wspólne wyjścia na kręgle, gokarty i pyszne jedzonko, z których zachowasz świetne wspomnienia na długie lata

Zadawaj pytania – na wszystkie odpowiemy!

Interesujące? Wyślij CV teraz!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. rosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”.

Ciekawa oferta? Powiedz znajomym!

Jak wygląda proces rekrutacji

Wysyłasz
swoje CV

Weryfikujemy
aplikację

Dzwonimy
do Ciebie

Zapraszamy
do biura na rozmowę

Masz nową
pracę!