Opiekun Klienta Kluczowego – dla tych, którzy w projektach czują się jak ryba w wodzie
Warszawa

ZAKRES TWOICH OBOWIĄZKÓW

  •  aktywne nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami bezpośrednimi
  •  rozwijanie potencjału obecnych klientów
  •  inspirowanie klientów w zakresie wykorzystania narzędzi internetowych do utrzymywania relacji z klientem
  •  consulting i doradztwo w zakresie doboru rozwiązań reklamy internetowej i BIG DATA
  •  realizowanie planów sprzedaży

NASZE WYMAGANIA:

  •  min. 2-letnie doświadczenie w marketingu online, sprzedaży e-commerce lub SAAS
  •  łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętność dbania o relacje z  klientem
  •  umiejętności analityczne – śledzenie konwersji, wyciąganie wniosków, testowanie różnych kreacji i sposobów dotarcia do klientów.
  •  dobra znajomość języka angielskiego
  •  dobra znajomość narzędzi do e-marketingu

CO OFERUJEMY?

  •  atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach Sprzedaży
  •  możliwość współtworzenia historii performance marketingu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów
  •  możliwość pałaszowania w każdy ostatni piątek miesiąca pizzy lub innego włoskiego jedzenia z Zarządem Spółki.
  •  karta Sportowa Benefit, abyś po pracy mógł zadbać o swoje ciało
  •  nietuzinkowe zadania wymagające zaangażowania
  •  dostęp do nowych technologii w obszarze marketingu, rozwijanie wiedzy i kreowanie rynku
  •  stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

PS: Nie musisz wysyłać CV tradycyjnie – możesz to zrobić poprzez FB Messangera – Wyślij nagranie do naszego CEO Tomka Dziobiaka lub na naszym FanPage – https://web.facebook.com/edbms/ . Zadawaj pytania – na wszystkie odpowiemy.

Ciekawa oferta? Powiedz znajomym!

Interesujące? Wyślij CV teraz!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie cv wraz z listem motywacyjnym. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. rosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”.

Jak wygląda proces rekrutacji

Wysyłasz
swoje CV

Weryfikujemy
aplikację

Dzwonimy
do Ciebie

Zapraszamy
do biura na rozmowę

Masz nową
pracę!