Młodszy Analityk Data Mining – dla tych, którzy analizują dane nawet podczas snu
Warszawa

ZAKRES TWOICH OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie, utrzymywanie i ciągły rozwój systemów analitycznych
  • analiza danych wewnętrznych i zewnętrznych
  • przygotowywanie raportów na bazie analizy danych
  • przetwarzanie danych oraz automatyzacja ich z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi

NASZE WYMAGANIA:

  • znajomość relacyjnych baz danych
  • umiejętność przetwarzania danych
  • dobrej znajomości MS Excel
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • komunikatywność, dokładność i skrupulatność
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

CO OFERUJEMY?

  • możliwość współtworzenia historii marketingu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów
  • kartę Sportową Benefit, abyś po pracy mógł zadbać o swoje ciało
  • wspólne wyjścia na kręgle, gokarty czy pizze, z których zachowasz miłe wspomnienia
  • nietuzinkowe zadania wymagające sprytu i kreatywności
  • dostęp do nowych technologii w obszarze marketingu, rozwijanie wiedzy i kreowanie rynku
  • i najważniejsze, świetną atmosferę w zgranym zespole!

Brzmi fajnie? Wyślij swoją aplikację już dziś! Nasze biurko czeka już na Ciebie!

A może chcesz jeszcze o coś zapytać? Pytaj śmiało! Na wszystkie pytania odpowiemy bardzo szybko.

Interesujące? Wyślij CV teraz!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. rosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”.

Ciekawa oferta? Powiedz znajomym!

Jak wygląda proces rekrutacji

Wysyłasz
swoje CV

Weryfikujemy
aplikację

Dzwonimy
do Ciebie

Zapraszamy
do biura na rozmowę

Masz nową
pracę!