Baza wiedzy Bazy danych Ochrona danych

Jak zastrzec dane osobowe w DBMS?

  • 1199

Chcesz zastrzec swoje dane osobowe w naszej Firmie? Teraz cały proces jest jeszcze łatwiejszy! Z myślą o osobach, które chcą wypisać się z baz danych, posiadanych przez DBMS Sp. z.o.o. stworzyliśmy dedykowaną stronę, z panelem do zgłoszenia sprzeciwu przetwarzania danych.

Cały proces jest prosty – wystarczy wypełnić formularz. Dane zostaną usunięte z naszych zasobów w przeciągu 14 dni. W momencie usunięcia danych, każda osoba, która zgłosiła swój sprzeciw wobec ich przetwarzania, dostaje wiadomość potwierdzającą usunięcie oraz informację o źródle (wszystkie dane posiadane przez DBMS Sp. z o.o. zostały pozyskane legalnie oraz są zarejestrowane w GIODO).

TAK! Szanujemy wolę osób, które nie chcą by ich dane były używane.

TAK! Dane wpisane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do weryfikacji w zbiorach i do trwałego zastrzeżenia.

TAK! Wraz z potwierdzeniem zastrzeżenia danych otrzymają Państwo informację o źródle pozyskania danych.

Na stronie udostępniamy także narzędzie pomocne przy ochronie danych osobowych. Ze strony zastrzezeniedanych.pl dowiesz się, co to jest Lista Robinsona i jak się na nią zapisać, możesz też zgłosić skargę do GIODO, jeśli administrator danych osobowych nie reaguje na Twoją prośbę o usunięcie danych.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ochroną danych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie komentarze.

Podobne wpisy

Przejdź do góry