Baza wiedzy Greensender Marketing Tips&Tricks

E-mail marketing jest dziecinnie prosty

  • 56
  • 0

E-mail marketing jest jedną z najstarszych form pozyskiwania leadów oraz komunikowania się z klientami. Nasza autorska platforma GreenSender została stworzona w celach ułatwienia wysyłania skutecznych kampanii e-mailowych. E-mail marketing jest przecież dziecinnie prosty!

E-mail marketing i GreenSender

Wiele firm dostaje ciarek na samo słowo e-mail marketing…Setki pytań pojawia się w naszych głowach. O czym będziemy pisać? Do kogo wyślemy nasze maile? A co z grafiką? I jak zbadamy rezultaty naszej wysyłki która kosztowała nas tak dużo?! Jak zrealizujemy wysyłkę e-maili pomimo braku czasu?!

Dlatego też nasza autorska platforma GreenSender dostała nowy interfejs oraz nowy kreator graficzny, który nie tylko ułatwi wysyłanie ale i przyspieszy proces kreowania efektywnych kampanii e-mailowych!

Jak już może wiecie GreenSender to platforma przeznaczona do budowania skutecznych kampanii e-mailowych umożliwiająca śledzenie wszystkich zachowań użytkowników oraz pozwala na budowanie relacji z potencjalnymi klientami!

Czy brzmi to zbyt dobrze aby było prawdziwe?! Tak wiemy, ale to nie koniec naszych dobrych nowin…Przez cały czerwiec kupisz 500…tysięcy wysyłek za jedyne 500zł!

Twoją pierwszą kampaniew 3 prostych krokach!

Zbuduj szablon mailingu – Określ odbiorców – Wyślij Twoją pierwszą kampanie!

 

Platforma Greensender.pl  pozwala:

– Korzystać z naszej lub własnej bazy

– Personalizować Twoje mailingi

– Realizować kampanie hybrydowe: mail/SMS, mail/mail

– Otrzymywać raporty w czasie rzeczywistym

 

To jest przecież dziecinnie proste!

 

greensender_screen

Podobne wpisy

Przejdź do góry